Ponúkame štyri chatky v krásnom územi Oravy

Chatka Emka

Chata Emka sa nachádza v pokojnom prostredí oravskej prírody, na okraji obce Vyšný Kubín. Túto polohu ocenia predovšetkým turisti, ktorých zaujmú blízke Vyšnokubínske skalky či majestátny Choč.

V okolí je aj veľa možností na hubárčenie alebo len na pokojné prechádzky tunajšími lúkami a lesmi. Ak máte radi vodu určite navštívte blízke termálne kúpaliská AquaRelax Dolný Kubín, Vodný raj Bešeňová či AQUA-VITAL Park Lúčky. Počas zimy sa oplatí zvoliť pre lyžovačku neďaleké výborné lyžiarske strediská SKI PARK Kubínska hoľa alebo SKI PARK Racibor.

Pozrieť ponukanú chau

Pozrite si fotografie chaty Emka

Chata Katka

Prenajmite si novovybudovanú chatu Katka a užite si dovolenku, pracovný pobyt, služobnú cestu či dlhodobý pobyt na Orave. Chata sa nachádza v krásnej oravskej prírode v obci Leštiny.

Chata je prispôsobená na pohodlný prenájom pre skupiny 14 až 16 hostí. Na jej prízemí sú Vám k dispozícii dve 4-lôžkové spálne, z toho jedna priechodná. Jedna z nich slúži aj ako obývacia miestnosť s kuchynským kútikom s chladničkou s výparníkom, mikrovlnnou rúrou, sklokeramickou varnou doskou, televízorom, rádiom, DVD a krbom. Pri spálňach je umiestnená kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Pozrieť ponukanú chatu

Pozrite si fotografie chaty Katka

Chata Ivka

Ponúkame Vám ubytovanie v Chate Ivka, ktorá sa nachádza v krásnej oravskej prírode v obci Leštiny neďaleko Dolného Kubína. Svojich návštevníkov zaujme jedinečnou architektúrou, vďaka ktorej sa prenesiete do rozprávkového sveta medzi ježibaby a perníkovú chalúpku.

Chata Ivka poskytuje ubytovanie počas celého roka v celkovej kapacite pre 10 osôb vrátane prísteliek. Je vhodná na prenájom pre jednu alebo dve skupiny priateľov a známych, prípadne dve rodiny s deťmi. V prízemí sa nachádza Apartmán s dvomi spálňami so samostatným vchodom s celkovou kapacitou pre 6 osôb.

Pozrieť ponukanú chatu

Pozrite si fotografie chaty Ivka

Chata Oravka

Chalúpka Oravka sa nachádza v nádhernom prostredí Oravy, v tichej časti obce Pokryvač. Drevená chalúpka Oravka je kompletne zrekonštruovaná a útulná a je vhodná najmä pre rodiny s deťmi, ale i pre dvojice. Chalupa disponuje kapacitou pre 7 až 9 osôb. Na prízemí strávite spoločné chvíle v spoločenskej miestnosti s televízorom, krbom a pohovkou, ktorá slúži ako prístelka pre 2 osoby. Navaríte si v kompletne vybavenej kuchyni s jedálenským sedením. Nájdete tu aj samostatnú toaletu. Na poschodí sú k dispozícii dve spálne, jedna je štvorlôžková a druhá je dvojlôžková s pohovkou, navyše je tu ešte jedna kúpeľňa s toaletou a sprchovacím boxom. Pri chate je altánok s možnosťou grilovania na vonkajšom krbe. Vaše autá zaparkujete priamo pri chalupe.

Pozrieť ponukanú chatu

Pozrite si fotografie chata Oravka

Maáte otázky? Spýtajte sa cez formulár…

    (Údaje budú použité len za účelom komunikácie)

    Vybrali ste si z našej ponuky chatiek? Viete približný dátum príchodu? Viete počet osôb? Napíšte nám svoju požiadavku

    Nezáväzná online rezervácia