Stačí vyplniť formulár

Stačí vyplniť formulár

REZERVAČNÝ FORMULÁR

Zadajte datúm kedy chcete prísť a ktorú chatku

    Ponúkame celoročný relax v chatách v prostredí malebnej Oravy. Vyberte si pre Váš oddych jednu z našich štyroch chát. Nájdete ich neďaleko Dolného Kubína pod vrchom Veľký Choč (1611 m.n.m.) na rozhraní Oravy a Liptova, dvoch najnavštevovanejších regiónov Slovenska.

    Chata Emka sa nachádza v pokojnom prostredí oravskej prírody, na okraji obce Vyšný Kubín. Túto polohu ocenia predovšetkým turisti, ktorých zaujmú blízke Vyšnokubínske skalky či majestátny Choč.V okolí je aj veľa možností na hubárčenie alebo len na pokojné prechádzky tunajšími lúkami a lesmi.

    Prenajmite si novovybudovanú chatu Katka a užite si dovolenku, pracovný pobyt, služobnú cestu či dlhodobý pobyt na Orave. Chata sa nachádza v krásnej oravskej prírode v obci Leštiny. Chata je prispôsobená na pohodlný prenájom pre skupiny 14 až 16 hostí.

    Ponúkame Vám ubytovanie v Chate Ivka, ktorá sa nachádza v krásnej oravskej prírode v obci Leštiny neďaleko Dolného Kubína. Svojich návštevníkov zaujme jedinečnou architektúrou, vďaka ktorej sa prenesiete do rozprávkového sveta medzi ježibaby a perníkovú chalúpku. Chata Ivka poskytuje ubytovanie počas celého roka v celkovej kapacite pre 10 osôb vrátane prísteliek.

    Chalúpka Oravka sa nachádza v nádhernom prostredí Oravy, v tichej časti obce Pokryvač. Drevená chalúpka Oravka je kompletne zrekonštruovaná a útulná a je vhodná najmä pre rodiny s deťmi, ale i pre dvojice. Chalupa disponuje kapacitou pre 7 až 9 osôb.